CKW MAŁA PANEW - strona oficjalna

KS Złoty Potok 0:1 CKW Mała Panew
Unia Masłońskie 4:1 Dąbrowianka Dąbrowa Zielona

Boisko do siat. plażowej

CKW „Mala Panew” postanowiło rozszerzyć swoją działalność sportową. Oprócz boiska do piłki nożnej, zbudowane zostało boisko do siatkówki plażowej.

Dzięki charyzmie, uporowi i zaangażowaniu klubowiczów oraz ich „przyjaciół” tuż obok boiska do piłki nożnej powstało boisko do siatkówki plażowej.
Siatkówka plażowa to popularna sportowa gra zespołowa rozgrywana na piasku. Od 1996 roku jest dyscypliną olimpijską.

Darmowy hosting zdjęć FotHost.pl

Klub po za tym, że odnosi sukcesy na murawie rozwija swoją bazę rekreacyjną o kolejny obiekt sportowy. Umiejscowiony jest on tuż obok boiska, na którym rozgrywane są mecze. Boisko stworzone zostało według standardów. Jest to prostokąt mający wymiary 16x8 m, czyli dwie połowy po 8x8 m. Oficjalna warstwa piasku jaką powinno mieć boisko, które chce spełniać wymogi do spotkań drużynowych powinno mieć co najmniej 30 cm grubości. Na cynkowskim boisku pokrywa ta wynosi ok.. 40 cm.

Darmowy
hosting zdjęć FotHost.pl

Słupki drewniane ufundował Ryszard Zimny, siatkę zasponsorowała Lidia Zimna. Odciągi zostały zrobione przez Artura Rychlika, Pawła Kidawę oraz Adama Habrzyka. Linie boczne zostały zakupione z funduszy klubu.

Darmowy
hosting zdjęć FotHost.pl

Szczególne podziękowania należą się także Bronisławowi Kidawie za udostępnienie sprzętu, Ryszardowi Zimnemu oraz Kamilowi Sierce. Boisko w całości zostało wykonane dzięki wspólnemu wysiłkowi drużyny oraz jej „przyjaciół” .W imieniu zarządu dziękuje wszystkim, którzy przyczynili się do budowy tego boiska.

Darmowy hosting zdjęć FotHost.pl

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

pon.